Hizmetlerim

Hizmetlerim

Sizler için neler yapıyorum ?


Web Tasarım

Mükemmel ve özgün bir tasarıma sahip, işinizi her açısıyla doğru ve anlaşılır yansıtan, müşterilerinizi harekete geçiren responsive bir web sitesi tasarlıyorum.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Marka bilinirliğinizi arttırmak için, özel paylaşımlar, kampanyalar ve demografik hedefler ile özel sosyal medya yönetimi hizmeti sağlıyorum.

Dijital Pazarlama

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi uygun müşteri kitlesi belirleyerek, hedefinize ulaştırıyorum. Bu çalışmaları yaparken fiyat / performans etkenlerini göz önünde bulundurarak, gereksiz ücretler ödemenizi engelliyorum.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Marka kurgusu yaratma, markalara, kobilere, şirketlere, kurumlara hatta kişilere verdikleri hizmetle ilgili ayırt edilen bir imaj sunma konusunda size son adıma kadar hizmet veriyorum.

Web Sitesi Yönetimi

Bir web sitesi yaptırdınız fakat yönetemiyor musunuz ? Bu adımda devreye girerek, web sitenizin yönetimini sağlıyorum. Bununla da yetinmeyerek web sitenizi geliştirmek için çalışmalar yapıyorum.

Canlı Destek

Yazılım, hosting ve diğer tüm bilişim şirketlerinizde teknik destek olarak görev alabilirim. Sunucu, hosting ve diğer tüm web sorunları için müşterilerinize çözüm sunuyorum.